Nie taka dynia straszna


 

26 listopada bieżącego roku w naszej szkole miał miejsce coroczny konkurs pod hasłem „Halloween czy Dziady?” organizowany przez Samorząd Uczniowski. Tradycyjnie licealiści i gimnazjaliści  przygotowali swoje propozycje ciast oraz dyni, które mogą nawiązywać zarówno do obrzędu Dziadów, jak i zwyczajów związanych z Halloween. Uczniowie jak zwykle wykazali się dużą kreatywnością – wypieki i dynie prezentowały się znakomicie i choć konkurs organizowany jest z naszej szkole już od kilku lat, pomysłowość naszych kolegów i koleżanek wciąż potrafi nas zaskoczyć. 

Decyzją członków Samorządu Uczniowskiego wyniki konkursu prezentują się następująco:

GIMNAZJUM

W kategorii „Najciekawsza dynia”:

I miejsce – klasa 3/1

II miejsce – klasa 2/6

III miejsce – klasa 3/5

W kategorii „Najciekawsze ciasto”:

I miejsce – klasa 2/4

II miejsce – 2/6

III miejsce – 2/1

LICEUM

W kategorii „Najciekawsza dynia”:

I miejsce – klasa 3B

W kategorii „Najciekawsze ciasto”:

I miejsce – klasa 2A

Wygranym klasom gratulujemy, a pozostałym dziękujemy za zaangażowanie i życzymy powodzenia za rok!

 

Julia Kamińska kl. 3B LO

dynia1

dynia2