Dyskoteka, karaoke, kostiumy!


 

dyskoteka listopad

Listopadowa dyskoteka na Olgierda to nie tylko muzyka, taniec i kolorowe światła. Samorząd uczniowski zadbał o to, by zabawa była naprawdę dobra. Głośne rytmy od samego początku porywały młodzież w dynamiczny ruch na parkiecie. Jednak to nie wszytko. Dla narzekających na ujemny bilans energetyczny czekały smakołyki, napoje w utworzonym na patio bufecie.

Gdy już kaskada barwnych świateł i fruwające balony podkręciły emocje na wyższe obroty, organizatorzy ogłosili konkurs karaoke. Śpiew na żywo dołożył kolejną dawkę emocji, zwłaszcza że okazało się, iż uczestnicy konkursu byli naprawdę uzdolnieni muzycznie. Był też konkurs na najfajniejszy kostium, no i oczywiście nagrody: Czekoladowe Bomby Energetyczne Dobrego Nastroju!

Wkrótce następna zabawa, tym razem już karnawałowa. Jakie pomysły przygotuje samorząd? Szykujcie się już dziś. Na pewno pojawią się niespodzianki!  Link do filmu SchumTV z dyskoteki znajdziesz→tutaj

 


                                                                                                                                             DZU