ROK SZKOLNY 2016/2017

 NASZE GWIAZDY

  • Konkursy kuratoryjne

- Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny – Anna Neuberg  FINALISTKA III etapu,  Joanna Szafrańska, kl. 3/3, Grażyna Sagała, kl. 2/1 - II etap, p. D. Zuziak 

- Kuratoryjny Konkurs Filozoficzny W drodze ku mądrości-FINALIŚCI- Anna Neuberg- kl. 3/3, Maciej Czajkowski- kl. 3/2, Adam Słupek- kl. 2/1- p. A. Stępień

- Kuratoryjny Konkurs Matematyczny - Aleksandra Grabek, Piotr Kruszewski, kl. 3/3 - II etap, p. U. Mazur 
- Kuratoryjny Konkurs z Wiedzy o Społeczenstwie - Zuzanna Gajda, kl. 3/2 - III etap, p. M. Szwedo/p. A. Frala
- Kuratoryjny Konkurs Informatyczny LOGIA 2017 - Bartosz Głocki, Aleksander Szczepura, kl. 3/3 - II etap, p. A. Skonieczna
- Kuratoryjny Konkurs z Języka Angielskiego - Gabriela Bazoberry Ordonez, kl. 3/3, Andrzej Łozicki, kl. 3/2 - II etap, p. A. Jakacka/ p. A. Boimska

 

  • Sportowcy

 

- III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Koszykówki Chłopców: Mateusz Gocejna, Piotr Godlewski, Klaudiusz Górka, Mateusz Kołacz, Radosław Rossa, Dominik Piast, Piotr Duszyński, Mikołaj Grzesiak, Mikołaj Tworus, Maks Bęczyński- p. A. Kamiński.

- III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Koszykówki Dziewcząt: Oliwia Grzelewska, Kinga Rutkowska, Julia Gryszko, Zuza Jaros, Magda Malinowska, Natalia Bierzyńska, Patrycja Strupczewska, Julia Strupczewska, Wiktoria Adamiuk, Natalia Bułka, Julia Grabowska.

- Sztafeta Przełajowa Dziewcząt- III miejsce- Jaros Zuzia, Pyzel Samanta, Strupczewska Julia, Strupczewska Patrycja, Olszewska Aleksandra, Młynarczyk Amelia, Piórecka Wiktoria, Piórecka Karolina, Wieliczko Aleksandra, Siemiatycka Alicja, Zalewska Marta


- Sztafeta Przełajowa Chłopców- III miejsce- Wilczek Jakub, Rossa Radosław, Socha Mateusz, Szczepura Olek, Garguła Oskar, Czajkowski Maciej, Dudek Szczepan, Wawer Damian, Stańczewski Piotr, Karczmarek Sebastian

- Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju Chłopców- II miejsce-  Szczepan Dudek, Mateusz Gocejna, Michał Godek, Kuba Kanownik, Mateusz Kwiatkowski, Maks Laszkowski, Piotr Miecznikowski, Radek Rossa, Mateusz Socha, Piotr Stańczewski- p. A. Kamiński

- Mistrzostwa Dzielnicy w Unihokeju Dziewcząt- III miejsce- Wiktoria Adamiuk, Natalia Bułka, Julia Grotkowska, Dominika Lipke, Magda Malinowska, Wiktoria Stodulska, Julia Strupczewska, Patrycja Strupczewska- p. A. Witkowska

Mistrzostwa  Dzielnicy w Lekkiej Atletyce-sztafeta w składzie: Mateusz Radgowski, Michał Godek, Dominik Piast i Karol Bednarek- II  miejsce; 

Zuzanna Jaros zdobyła srebrny medal w skoku w dal.

Kuratoryjny Konkurs Taneczny Piruet- Maja Świderska z klasy 2/1 i Zuzanna Zawadzka z klasy 2/3 - II miejsce

 

  • Inne konkursy 

- V Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego- Angielski na wesoło- I miejsce- Gabriela Bazoberry Ordonez, Dominika Cieślak, Kinga Ruszczyńska- p. A. Jakacka

- Certyfikat z języka francuskiego DELF A1- Alicja Lis, Patrycja Gelak, Natalia Nasiłowska, Matej Pakulski, Konrad Szwarc, Jakub Knobloch, Maksymilian Laszkowski, Julia Radomska, Maria Wcisło, Nikola Diamante, Laura Guzowska, Anu Erdenetulga, Wiktoria Sitkowska, Paulina Sprycha, Natalia Balcerzak, Samanta Pyzel- p. A. Romska/p. A. Wieliczko

- Dzielnicowe Dni Papieskie- w konkursie literackim: I miejsce - Zuzanna Gajda, III miejsce- Julia Adamowicz; w konkursie plastycznym:  II miejsce - Walencik Maria; w konkursie recytatorskim: III miejsce - Aleksander Lewicki

- Dzielnicowy Konkurs o Józefie Elsnerze- III miejsce- Gabriela Bazoberry Ordonez, Dominika Cieślak

- Historia Bliska- wyróżnienie- Zuzanna Gajda, Maria Walencik, Alicja Wojdyga

- Konkurs Języka Angielskiego- Warsaw Super Spellers- I miejsce- Gimnazjum nr 142, I miejsce- Gabriela Bazoberry Ordonez- p. A. Jakacka

Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie- FINALISTA-  Piotr Domański- kl. 2/3

- VII Warszawski Konkurs Historyczny HETMANY Stefan Czarniecki- WYRÓŻNIENIE- Mateusz Socha- kl. 3/3

- Matematyczne Talenty Targówka: kategoria klas I: Kamil Józwik, kl.1/5 - I miejsce, Alicja Stencel, kl. 1/2 - II miejsce
Kategoria klas II: Konrad Zboina, kl. 2/2 - II miejsce, Zuzanna Jaros, kl. 2/2 - III miejsce

Konkurs na najlepszy projekt gimnazjalny w dzielnicy Targówek- I miejsce -  Klaudia Grudzień, Natalia Kołodziejska, Kuba Kanownik, Asia Szafrańska z kl. 3/3

Teatralia- przedstawianie kl. 2/1 i 3/3- II miejsce, Marysia Godek- I miejsce w kat. wokalistka, Roksana Jabłońska II miejsce w  kat. Wokalistka

Dzielnicowy Konkurs Złote pióro- III miejsce- JuliiaMoleń z kl.2/1

-  Ogólnopolski Konkurs Wokalno-Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Ojczyzną moją jest muzyka...- Aleksander Lewicki z kl. 3/2 zajął II miejsce w kategorii gimnazjum z wierszem Po świętach.



  ROK SZKOLNY 2015/2016

 NASZE GWIAZDY

 

  • Konkursy kuratoryjne

- Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny – Jakub Lodowski, kl. 3/3, laureat, p. D. Zabrzycka 
- Kuratoryjny Konkurs Filozoficzny - Maciej Czajkowski, kl. 2/2, finalista, p. A. Stępień 

  • Sportowcy

- Dzielnicowe Zawody w koszykówkę dziewcząt - II miejsce: Lena Rudnicka kl. 3/1 , Ola Larwa kl. 3/1, Kasia Kołat kl. 3/1, Ola Król kl. 3/1,Natalia Koc Toczyska kl. 3/2, Iza Poruszek kl.3/2, Nikola Gozdan kl.2/4, Julia Gryszko kl.1/2

- Mistrzostwa Dzielnicy w Piłce Koszykowej- II miejsce:  Domaradzki Łukasz- kl. 2/4, Mościcki Patryk- kl.3/1, Chałupka Bartosz-kl.3/2, Dymek Mateusz-kl.3/2, Gawryś Eryk-kl.3/2, Gromadowski Michał- kl.3/2, Kaflik Konrad- kl.3/2, Muszyński Mikołaj- kl.3/2, Nasiadka Wojciech- kl.3/2, Wilske Mateusz-kl.3/2, Jasiński Patryk-kl.3/5

- Mistrzostwa Warszawy w koszykówce dziewcząt szkół gimnazjalnych-III miejsce: Julia Dworniczuk kl. 2/2, Lena Rudnicka kl. 3/1, Katarzyna Kołat kl. 3/1, Aleksandra Larwa kl. 3/1, Aleksandra Król kl. 3/1, Natalia Koc-Toczyska kl. 3/2, Julia Gryszko kl. 1/2, Karolina Karkowska kl. 3/3, Alicja Lis kl. 2/1- p. M. Rosa- Dworniczuk

Kuratoryjny Konkurs Taneczny Piruet- Natalia Kulpińska z kl. 3/2 za hip-hop- III miejsce 
Wyróżnienie: w kat. jazz - Karolina Król z kl. 3/1, Zuzanna Zawadzka z kl. 1/3, Daria Huzar i Zuzanna Suchorab z kl. 3/1, Natalia Dąbrowska z klasy 2B, dance hall - Wiktoria Stachowiak z kl. 1/ 3 .

 

- VI miejsce w konkurencji 4x100 m.- WOM - Krystian Kaczmarek, Kacper Cheng, Wojtek Nasiadka i Mateusz Lek

 

- XLIX WOM - III miejsce- kat. pływanie- Zuzanna Zawadzka  kl. I/3, Wiktoria Wojda kl. I/1, Gabrysia Damentka z kl. III/1

 

- XIII Teatralia- Młodzieżowy Konkurs Talentów- II miejsce:  Daria Huzar 3/1, Karolina Król 3/1, Zuzanna Zawadzka 1/3, Maja Świderska 1/1, Zuzanna Suchorab 3/1, Zuzanna Truszewska 3/2, Julia Owczarek 3/4, Aleksandra Kędzior 3/5, Wiktoria Wiśniewska 3/5, Emilia Przybysz 3/5, Julia Łysiak 3/1, Gabrysia Damentka 3/1, Wiktoria Stachowiak 1/3, Weronika Trybus 3/3, Julia Wiśniewska 2/6, Natalia Zawadzka 2/1, Julia Rutkowska 2/6

 

- III miejsce w piłce ręcznej WOM - Lena Rudnicka, Natalia Koc-Toczyska, Julia Dworniczuk, Julia Gryszko, Alicja Lis, Kasia Kołat, Ola Król, Ola Larwa, Karolina Karkowska - p. M. Dworniczuk- Rosa

 

  • Inne konkursy 

- Dzielnicowy Konkurs dla Gimnazjalistów Język Angielski na Wesoło - I miejsce: Gabriela Bazzobery Ordonez, Anna Neuberg, Luiza Krawczyk  kl.2/3 - p. A. Jakacka

- Gajda Zuzanna kl. 2/2 - Papieski Konkurs Literacki - 2 miejsce-p. A. Frączak 

- Aleksander Lewicki kl. 2/2 - Konkurs Recytatorski wyróżnienie w  Dzielnicowych Dniach Papieskich

- Aleksander Lewicki kl. 2/2 - VII Ogólnopolski Konkurs Wokalno-Recytatorski Poezji Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego - Ojczyzną moją jest muzyka...- III miejsce w kat. gimnazjum-recytacja- Aleksander Lewicki

- Maja Głuchowska kl. 3/2 - udział w drugim etapie Olimpiady Teologicznej dla szkół Ponadgimnazjalnych - p. A. Frączak

- Anna Cizio  z kl. 3/3 i Aleksander Lewicki -II etap Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej dla Gimnazjalistów nt Światowych Dni Młodzieży

- Maciej Czajkowski kl. 2/2- Konkurs Filozoficzny W drodze ku mądrości- etap rejonowy

- Anna Neuberg kl. 2/3 - III miejsce w 39 Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka, szczebel dzielnicowy- p.A. Stępień

 

- Samanta Pyzel kl. 2/1 - wyróżnienie w 39 Konkursie Recytatorskim Warszawska Syrenka, szczebel dzielnicowy- p.G. Grzegorczyk

- Egzamin DELF A2- kl. III/1: Adrian Adamiuk, Kornelia Czarnecka, Gabriela Damentka, Kinga Drążyk, Katarzyna Kołat, Aleksandra Król, Karolina Kurzawa, Aleksandra Larwa, Barbara Lewandowska, Szymon Majewski, Adam Mańk, Julia Ratyńska, Lena Rudnicka, Maria Węgrzyn

- Dzielnicowy Konkurs na najlepszy projekt gimnazjalny w roku szkolnym 2014/15 - absolwenci- Małgorzata Lucht, Julia Kamińska, Jan Pierwoła i Andrzej Karsznia- III miejsce

 

- IX Warszawski Konkurs Historyczno-Literacki - w kat. recytatorskiej- III miejsce- Aleksander Lewicki z kl. 2/2,w kat. literackiej-II miejsce- Natalia Szczepańska z kl. 2/3

 

- Matematyczne Talenty Targówka - wśród kl. I: 1 miejsce Konrad Zboina- kl. I/2, p. U. Mazur, wśród uczniów klas II - I miejsce Aleksander Szczepura, II miejsce Piotr Kruszewski- p. Mazur

 

- Dzielnicowy Konkurs Poezji Patriotycznej „Wszakże z naszej krwi, wolne wstaną dni” - Aleksander Lewicki z kl. 2/2- I miejsce, Zuzia Jaros z kl. 1/2- III miejsce.

 

- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego  FOX - wynik dobry: Gabriela Bazoberry Ordonez, Dominika Cieślak- z kl. II/3, wynik bardzo dobry: Malgorzata Dobrowolska, Anna Neuberg z kl. II/3, p. A. Jakacka/p. K. Krupa





 

 ROK SZKOLNY 2014/2015

  

NASZE GWIAZDY

 

  • Konkursy kuratoryjne 

- Gabriela Sagała - finalistka Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego - p. A. Kamińska

- Katarzyna Szafrańska - laureatka Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego - p. M. Cieślukowska

-  Konkurs przedmiotowy z chemii - 2 osoby zakwalifikowały się do etapu rejonowego- Katarzyna Szafrańska kl. III/3 i Jan Drabik kl. III/1 - p. M. Cieślukowska 

  • Sportowcy

- Gabriela Damentka - II miejsce w zawodach pływackich zorganizowanych przez OSiR Targówek - p. M. Walkiewicz

- Łukasz Zajączkowski - III miejsce w zawodach pływackich zorganizowanych przez OSiR Targówek - p. M. Walkiewicz

 - III miejsce w piłce ręcznej dziewcząt na Mistrzostwach Warszawy: Lena Rudnicka II/1, Aleksandra Larwa II/1, Katarzyna Kołat  II/1, Aleksandra Król II/1,  Karolina Grabowska III/2, Julia Romanowska III/2,

Natalia Koc- Toczyska II/2, Julia Dworniczuk I/2, Karolina Karkowska II/3, Aleksandra Kaślewicz II/4 - p. M. Rosa- Dworniczuk

- Domikika Stachowicz (klasa III/1) - I miejsce w Młodzieżowym Konkursie Talentów "Teatralia" - kategoria taniec - p. M. Walkiewicz

- Natalia Laskowska  (klasa III/3) - II miejsce w Młodzieżowym Konkursie Talentów "Teatralia" - kategoria taniec - p. M. Walkiewicz

- Daria Huzar (klasa II/1) - III miejce w Młodzieżowym Konkursie Talentów "Teatralia" - kategoria taniec - p. M. Walkiewicz

- Domikika Stachowicz (klasa III/1) - I miejsce w zawodach tanecznych "Piruet" - kategoria solówki - p. M. Walkiewicz



  • Inne konkursy
 

- Mateusz Socha - II miejce w kategorii klas I w Dzielnicowym Konkursie "Matematyczne Talenty Targówka"

- Emil Tymiński - II miejce w kategorii klas II w Dzielnicowym Konkursie "Matematyczne Talenty Targówka"

- Dominik Rychtarski - II miejsce w kategorii klas III w Dzielnicowym Konkursie "Matematyczne Talenty Targówka"

- Jakub Głocki - II miejce w kategorii klas III w Dzielnicowym Konkursie "Matematyczne Talenty Targówka"

- Oskar Gąsiorowski - III miejce w kategorii klas III w Dzielnicowym Konkursie "Matematyczne Talenty Targówka"

- Katarzyna Szafrańska - I miejsce w Dzielnicowym Konkursie "Z chemią za pan brat" - p. M. Cieślukowska

- Jakub Głocki - wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie "Z chemią za pan brat" - p. M. Cieślukowska

- Aleksander Lewicki - I nagroda w 38 Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka" - p. E. Jaszczur

- Anna Neuberg - wyróżnienie w 38 Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka" - p. E. Jaszczur

- Katarzyna Szafrańska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal" pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty - p. J. Nodzykowska

- Agata Strzakłowiec - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal" pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty - p. J. Nodzykowska

- Karol Piotrowski kl. II/3 - laureat w konkursie "Złote pióro" - p. D. Zabrzycka

- Aleksandra Kędzior kl. II/5 - I miejsce w Młodzieżowym Konkursie Talentów "Teatralia" - klategoria śpiew

- Julia Owczarek kl. II/4 - III miejsce w Młodzieżowym Konkursie Talentów "Teatralia" - kategoria śpiew 

- Gabriela Bazoberry Ordonez kl. I/3 - wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Fox z Języka Angielskiego

- Gabiela Sagała kl. III/1 - wynik bardzo dobry w Ogólnopolskim Konkursie Fox z Języka Angielskiego

- Anna Neuberg kl. I/3 - wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Fox z Języka Angielskiego

- Zuzanna Draganek kl. III/3 - wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Fox z Języka Angielskiego

- Katarzyna Szafrańska kl. III/3 - wynik dobry w Ogólnopolskim Konkursie Fox z Języka Angielskiego

 


ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

NASZE GWIAZDY

  

  • Konkursy kuratoryjne

 

-  Konkurs przedmiotowy z języka polskiego- 3 osoby zakwalifikowały się do etapu rejonowego- G. Sagała kl.2/1, B. Świerat kl.3/2, M. Olszanowska kl.3/3; M. Olszanowska z kl. 3/3 zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego- p. D. Zabrzycka 

Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego- 2 osoby zakwalifikowały się do etapu rejonowego- Z. Draganek-kl. 2/3 oraz M. Drabot- kl. 3/2- p. A. Jakacka, p. A. Wieliczko 

- Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny „ W drodze ku mądrości”- do II etapu zakwalifikowali się: M. Olszanowska- kl. 3/3, A. Zenh- kl. 3/1-p, A. Stepień  

- Konkurs kuratoryjny z języka francuskiego - do II etapu zakwalifikowała się M. Laszkowska- kl. 3/1 -p. U. Nakielska/ p. A. Romska   

  • Inne konkursy 

Konkurs Matematyczne Talenty Targówka – nauczyciele matematyki:
A. Bartosiak - kl. 1/3 III miejsce , kategoria klasy I
E. Tymiński - kl. 1/3 III miejsce, kategoria klasy I
J. Głocki - kl. 2/1 III miejsce, kategoria klasy II
K. Szafrańska - kl.2/3 II miejsce, kategoria klasy II
M. Drabot - kl.3.2 II miejsce, kategoria klasy III 

-  Warszawski Konkurs Historyczny "Hetmany" 

W. Błyskosz - kl. 3/1 - II miejsce - p. M. Szwedo
M. Nowakowski - kl. 3/1 II miejsce - p. M. Szwedo

-  Dzielnicowy  Konkurs Historyczny "Polscy sportowcy podczas II wojny światowej" 

A. Modzelewska - kl. 3/1  I miejsce - p. M. Szwedo

-  Konkurs Geograficzny "The capitals of the world" – p. A. Niewiadomska
D. Rycharski - kl. 2/1 II miejsce 
O. Khvorostova - kl. 2/2  III miejsce

- Międzygimnazjalny Konkurs  " Eco - okno"– p. I. Prochoniak-  I miejsce S. Kniaź- kl.3/2 

Międzyszkolny Konkurs  Ekologiczny –  II miejsce N. Rogowicz- kl.3/1 

-  Ogólnopolski Konkurs  Multimedialny  z historii "Przeżyłem, widziałem, Tobie opowiem, a Ty przekaż innym”- laureat z I klasy gimnazjum – M. Karkowski - p. M. Szwedo 

Dzielnicowy Konkurs literacki „Down obok mnie” - II miejsce U. Kacperska-kl. I/5-p. D. Zabrzycka 

- Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny w XIII LO - laureaci: G. Sagała- kl. 2/1, E. Papużyńska- kl. 3/1, A. Zuziak-kl. 3/2, B. Świerat- kl. 3/2- p. A.Kamińska, p. A. Grądzka 

- Ogólnopolski Konkurs Papieski- wyróżnienie za tryptyk epistolarny- A. Kadej-kl. 3/2, p.A.Frączak 

-Dzielnicowy Konkurs Historyczny- „S. Czarnecki epoka i czyny” -II miejsce- 

 W. Błykosz- kl.3/1, M. Nowakowski-kl. 3/1, Z. Kamińska- kl. 3/2- p. M. Szwedo 

- Dzielnicowy Konkurs Literacki „Złote pióro”- I miejsce  W. Powierża- kl. 2/3- p. A. Kamińska 

- Dzielnicowy Konkurs „Moja wiedza o II wojnie światowej”- do II etapu zakwalifikował się B. Stolarczyk- kl.3/3 , p. Dorota Rak

- Dzielnicowy Konkurs Wiedzy o Elsnerze-  II miejsce w kat. gimnazjum

Konkurs zorganizowany przez PAN "Pokaż co masz w głowie", prezentacja multimedialna - II miejsce Olga Khvorostova i Dominik Szymański - kl. 2/2  

- Przegląd artystyczny Teatralia

Daria Huzar -  kl. 1/1 I miejsce, zatańczyła układ jazzowy
Dominika Stachowicz - kl. 2/1 II miejsce, zatańczyła układ funky
Natalia Kulpińska- kl. 1/2 III miejsce, zatańczyła układ hip- hop
Jagoda Kuzdrzał -  kl. 3/5wyróżnienie, zatańczyła rumbę
Oliwia Kaczmarczyk k.l 3/4 - I miejsce w duecie z Dominiką Stachowicz z kl. 2/1

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego:

Katarzyna Szafrańska- kl. II/3- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego- wynik dobry

Marek Szalai- kl. II/3- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego- wynik dobry

Paulina Leszek- kl. IA- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego- wynik dobry

- Konkurs literacki: "Pomoc cierpiącym przygotowaniem do wielkiej miłości" - "Znaki Nadziei"- wyróżnienie- W. Powierża kl. II/3 -  p. A. Frączak/ p. A. Kamińska


  

NASI HEROSI 

 

Mistrzostwa Dzielnicy Targówek :
- Przełaje- zdobyto 3 medale
- Piłka nożna dziewczyny- 5 miejsce, chłopcy- 3miejsce
- Piłka koszykowa  dziewczyny- 1 miejsce, chłopcy- 2 miejsce, p. A. Kamiński                                      
WOM finał dziewczyny- 5 miejsce
- Piłka ręczna  dziewczyny- 1 miejsce, chłopcy- 3 miejsce, p. M. Rosa- Dworniczuk
- Unihok  dziewczyny- 5 miejsce, chłopcy- 1 miejsce, p. W. Marczewska

 

WOM finał dziewczyny- 7 miejsce, chłopcy-8 miejsce
- Tenis stołowy  dziewczyny- 4 miejsce, chłopcy – 6 miejsce
- Siatkówka - chłopcy 2 miejsce, p. A. Kowalski