ROK SZKOLNY 2012/2013


Złoty medal unihokeistów!!!

Po raz trzeci z rzędu drużynie chłopców reprezentujących nasze Gimnazjum w zawodach dzielnicowych w unihokeju, udało się zdobyć złoty medal. Turniej był bardzo zacięty i do ostatniego meczu żadna z drużyn nie mogła być pewna końcowej klasyfikacji.  Drużyna naszych chłopców, złożona w głównej mierze z uczniów klas drugich, rozpoczęła turniej bardzo nieśmiało,  przegrywając pierwszy mecz z Gimnazjum nr 143. Potem było już tylko lepiej. Nasi chłopcy wygrali z drużyną Gimnazjum nr 144, która miała ogromną nadzieję na zdobycie złotego medalu. Nie pokonały nas również pozostałe drużyny. A wszystko dzięki konsekwentnej grze w obronie (Bartek Świerat, Kuba Sotomski) oraz celnym strzałom napastników (Bartek Sachajski, Maciek Dąbrowski, Kuba Galatowicz, Łukasz Trzciński). Naszej bramki bronił Michał Gorzak. W naszej drużynie wystąpili również Michał Krakowiak, Daniel Krakowiak, Mateusz Sarnowski, Paweł Spodobalski, Przemek Skrzypczak.

Nasza drużyna wywalczyła awans do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się w dniach 26-30 listopada. Trzymamy kciuki!!!  (WMA)

unihokej

 Rok szkolny 2011/2012

Dziewczęta na szóstkę!!

 

 

Ogromną niespodziankę sprawiła drużyna naszych dziewcząt, która w ostatnich dniach wystartowała w finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w unihoceju.  W turnieju wzięło udział 18 drużyn z całej Warszawy – zwycięzców poszczególnych dzielnic. Nasze dziewczęta spisały się świetnie, zajmując 6 miejsce w Warszawie. Dodać należy, że w zawodach przyszło im się zmierzyć z drużynami ze szkół sportowych, które na co dzień występują w rozgrywkach.unihoc20wom11

 

 

W naszej drużynie wystąpiły:  Joanna Mierzejewska (kl.3/4), Aneta Rydzewska (kl.3/4), Justyna Przyborowska (kl.3/4), Anna Adamiak (kl.3/4), Weronika Baltyn (kl.3/2), Paulina Bednarowicz (kl.3/1), Aneta Modzelewska (kl.1/1), Natalia Staniszewska (kl.1/1).

 

Dziewczętom serdecznie gratulujemy!!

 

 

 

Trzymamy również kciuki za drużynę chłopców, która swoje zmagania rozpoczyna w najbliższych dniach.


PODWÓJNE "ZŁOTO"!!!

W dniach 14-16 listopada 2012 odbyły sie dzielnicowe zawody w unihoceju dziewcząt i chłopców. Obydwie nasze drużyny, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, stanęli na wysokości zadania i wywalczyli złote medale!!! Chłopcy nie mieli sobie równych w turnieju, pokonując pewnie drużyny pozostałych Gimnazjów, dziewczęta zremisowały jedynie z drużyną Gimnazjum 141. Obydwie drużyny w najbliższym czasie wystartują w zawodach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W składach naszych drużyn wystąpili:P101307120-20Kopia1

Dziewczęta: Joanna Mierzejewska, Aneta Rydzewska, Justyna Przyborowska, Weronika Baltyn, Paulina Bednarowicz, Anna Adamiak, Aneta Modzelewska, Natalia Staniszewska.

Chłopcy: Kacperski Piotr, Krzysztof Resler, Rafał Zajączkowski, Rafał Baka, Robert Nasiadko, Daniel Rogalski, Rafał Burzyński, Michal Olejnik, Bartek Sachajski, Łukasz Trzciński, Michał Krakowiak, Paweł Spodobalski.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek!!


Rok szkolny 2010/2011

MAMY BRĄZOWY MEDAL !!!

unihoc20wom1


    W dniach 29 listopada – 3 grudnia odbyły się finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w unihokeju chłopców. Nasza drużyna przystąpiła do turnieju z nadziejami na awans co najmniej do ósemki najlepszych drużyn w

Warszawie. Nasi chłopcy rozegrali łącznie 9 meczy, tocząc bardzo wyrównaną walkę ze swoimi przeciwnikami, awansując stopniowo do ćwierćfinału, p

ółfinału, a w efekcie do finału rozgrywek. Nasza drużyna ustąpiła jedynie gospodarzom turnieju, sportowemu Gimnazjum z Pragi Południe, przegrywając z nimi dwa mecze w całym turnieju.


 

Efektem świetnej gry naszej drużyny jest historyczny brązowy medal finałów WOM oraz awans do Igrzysk Mazowieckich, które rozegrane zostaną w czerwcu.
 

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:


Piotr Kacperski kl. 2/4
Adrian Mierzejewski kl. 3/2
Sebastian Szczęsny kl. 3/2
Łukasz Goławski kl. 3/2
Konrad Pietrzak kl. 3/3
Rafał Burzyński kl. 2/4
Rafał Baka kl. 2/4
Daniel Rogalski kl. 2/4
Michał Olejnik kl. 2/4
Krzysztof Resler kl. 2/5
Bartek Sachajski kl. 1/2

Serdeczne gratulacje!!!
 


 Wreszcie sukces!!!

unihokej20101
   Po kilku latach starań drużynie naszych chłopców udało się zdobyć złoty medal dzielnicowych rozgrywek w unihokeju. Drużyna naszego Gimnazjum nie pozostawiła złudzeń swoim przeciwnikom, kto w tym roku prezentuje najlepszą formę. Nasi chłopcy będą reprezentować nas w dalszej fazie rozgrywek  29 listopada, kiedy to zmierzą się z drużynami z Bielan i Wesołej. W tej walce nie pozostają bez szans na awans do dalszych rund.

Naszą szkołę reprezentowali:
Adrian Mierzejewski, Łukasz Goławski i Daniel Melanowicz z klasy 3/2, Konrad Pietrzak z klasy 3/3, Piotr Kacperski, Michał Olejnik, Rafał Burzyński, Rafał Baka i Daniel Rogalski z klasy 2/4, Krzysztof Resler z klasy 2/5 oraz Bartek Sachajski z klasy 1/2.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za powodzenia w dalszych rozgrywkach!!!