„Srebrne” dziewczęta, „złoci” chłopcy…

W ostatnich dniach listopada rozegrane zostały dzielnicowe zawody w unihokeju. Zarówno w zawodach w turnieju dziewcząt, jak i chłopców brały udział drużyny reprezentujące nasze Gimnazjum. Miłą niespodziankę sprawiła drużyna dziewcząt, która po bardzo emocjonujących meczach zdobyła srebrny medal, ustępując  w finale drużynie z Gimnazjum 141.

Dobrą passę, trwającą już 6 lat utrzymali również chłopcy, którzy pewnie i w bardzo dobrym stylu pokonali wszystkich przeciwników, zdobywając  złoty medal i awans do finałów WOM.

W drużynie dziewcząt wystąpiły: Wiktoria Adamiuk, Natalia Bułka, Julia Grotkowska,  Dominika Lipke, Wiktoria Stodulska, Patrycja Strupczewska (wszystkie z klasy 2/5) oraz Julia Strupczewska z klasy 2/4.

W drużynie chłopców wystąpili: Eryk Gawryś, Mateusz Lek, Wojtek Nasiadka, Mikołaj Muszyński (wszyscy z klasy 3/2), Mikołaj Karkowski z klasy 3/3 oraz Mateusz Socha, Radek Rossa i Piotr Stańczewski  (wszyscy z klasy 2/3).